مرکزی| اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی ساوه نیازمند بازنگری است

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، محمد بهاروند شامگاه سه‌شنبه در دومین بازدید اعضای ستاد استانی اقتصاد مقاومتی از سه واحد تولیدی و صنعتی ساوه با اشاره بر ضرورت حمایت از صنایع اظهار داشت: اگر صاحبان صنایع مورد حمایت جدی قرار گرفته و مشکلاتشان رفع شود، بدون شک فعالیت‌های آنها منجر به پویایی صنعت و رشد اقتصادی کشور می‌شود.

وی افزود: بنابراین برای تحقق این مهم باید تمام توان خود را برای حمایت جدی از فعالیت‌های این قشر که توانسته‌اند با وجود مشکلات متعدد با روشن نگه داشتن مشعل تولید و صنعت نقش موثری را در چرخه اقتصاد ایفا کنند به کار گیریم.

فرماندار ساوه تصریح کرد: به طور قطع مسئولان با شناخت ظرفیت‌های موجود و اجرایی کردن طرح‌های اقتصادی می‌توانند در رفع معضلات صاحبان صنایع تأثیرگذار باشند.

بهاروند بیان کرد: بنابراین بازنگری در پرداخت تسهیلات لازم بوده تا بتوان از این طریق در واحدهای بالای 100 نفر نیرو هم تحرک ایجاد کرد و سبب رونق هر چه بیشتر آنها شد، خوشبختانه پرداخت تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط گام مهمی بود که به‌دنبال آن خیلی از مشکلات صنایع برطرف شد و امیدواریم که با ادامه این روند بتوان پویایی بیشتری را در صنعت شهرستان ساوه و استان شاهد باشیم.

وی ادامه داد: با به حرکت درآمدن چرخ صنعت بسیاری از دیگر مشکلات جامعه نظیر بیکاری و آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن هم برطرف می‌شود که لازمه فراهم شدن این شرایط توجه بیشتر مسئولان و اتحاد و همدلی آنها در برطرف کردن مشکلات است.

فرماندار ساوه عنوان کرد: وجود ظرفیت های بسیار خوبی نظیر نزدیکی به تهران، موقعیت جغرافیایی، تأمین زیرساخت‌ها و نیروی انسانی کارآمد،‌ این شهرستان را به مکانی مناسب برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده، بنابراین ضروری است که با رفع موانع از این ظرفیت‌ها استفاده کرد و درراستای توسعه اقتصادی  شهرستان ساوه گام برداشت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *