قطع شدن مکرر آب هم به مشکل دانشگاه صنعتی شهدای هویزه اضافه شد!

مهران زیلایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، از اهواز بیان داشت: دانشگاه صنعتی شهدای هویزه پس از گذران نزدیک به یک دهه از عمر خود برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی در سطح شهرستان دشت آزادگان و استان خوزستان، هنوز گریبان مشکلاتی و محرومیت هایی است که نمونه آن در هیچ دانشگاهی از کشور پیدا نخواهد شد.

زیلایی در مورد مشکلات این دانشگاه گفت: شاید گفتن چنین مطالبی سخت و دردناک باشد؛ دانشگاهی در نقطه محروم و مرزی کشور  وجود دارد که با مشکلاتی همچون آسفالت جلوی دانشگاه، قطع شدن آب برای چندمین بار توسط آبفای شهرستان روبرو است که آخرین بار همین  ۲۳ دی ۹۶ بود.

وی در مورد سابقه این قبیل مشکلات افزود: در تابستان گذشته نیز دانشگاه صنعتی شهدای هویزه از وجود آب شرب بی‌بهره بود. در بازدیدی که حسین زاده، معاون استاندار از دانشگاه داشت، قول مسائد داد که همکاری های لازم برای رشد و تعالی دانشگاه داشته باشند.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شهدای هویزه گفت: امیدوارم مسئولان جهت حل این مشکلات تصمیم گیری های منطقی اتخاذ کنند تا چنین مشکلات پیش پا افتاده‌ای صورت نگیرد و همچنین از مسئولانی که شعار دلسوزی برای آباد کردن این دانشگاه می‌زنند، تقاضا دارم همت خودشان را به صورت اقدام و عمل برای ساختن این دانشگاه قرار دهند.

لازم به ذکر است، در گذشته به دلیل نبود آسفالت در خیابان منتهی به این دانشگاه در روزهای بارانی شاهد گل آلود شدن مسیر منتهی به دانشگاه صنعتی شهدای هویزه بودیم که تا کنون این مشکل برطرف نشده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *