سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران منتشر شد

سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران منتشر شدبه گزارش اخبار سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد  ؛ سهیل پروازی دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران گفت : ” سجما ” در فاز نخست خود به عنوان یک نرم افزار اندرویدی با مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منتشر شده است .

وی افزود: ارتباط کاملی میان اجزای چهار بخشِ مهندسان ساختمان، شرکت‌ها و دفاتر مهندسی، پروژه‌ها و نیازمندی‌ها بوجود آورده است که مکانیزم اثر آن در ارتقای کیفیت ساخت و ساز‌ها و همچنین اشتغال مهندسان و در نهایت رونق صنعت ساختمان کشور خواهد بود.

پروازی، مردم و مهندسان ساختمان را از مخاطبان اصلی این سامانه برشمرد و ادامه داد: سجما به صورت کاربر محور برنامه ریزی شده است و این مهندسان هستند که با استفاده از خلاقیت و درج سوابق و توانمندی‌ها می‌توانند به معرفی خود به جامعه بپردازند.

دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران با تاکید بر عموم مردم و جامعه به عنوان مخاطبان و بهره برداران اصلی این سامانه گفت : ایجاد فضایی عادلانه و در دسترس جامعه برای معرفی مهندسان کارآمد و در نهایت تعمیم آن به حلقه‌های متصل به هم، نظیر مجموعه‌های مهندسی، پروژه‌های مستعد و نیازمندی‌های ویژه آن در جهت رونق بخشی هدفمند صنعت ساختمان از جمله اهداف فعالیت سامانه سجما خواهد بود.

وی در ادامه افزود: این زنجیره می‌تواند جریانی آرام و بدور از هرگونه تبعیض را در مساله رونق کمی و کیفی صنعت ساختمان ایجاد نماید.

پروازی سجما را به عنوان رسانه‌ای قدرتمند و کاربر محور توصیف کرد و ادامه داد : سجما مردم ایران را با جامعه ۴۰۰ هزار نفری مهندسان ساختمان ، سرمایه گذاران و پیمانکاران پیوند می‌دهد تا از این طریق بتواند خدمتی شایسته را در جهت توسعه و آبادانی کشور به انجام رساند.

دبیر سامانه جامع مهندسان ساختمان ایران گفت : خدمات این سامانه کاملا رایگان است وعلاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت sajma.ir مراجعه کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *