• دسته‌بندی نشده
  • 0

جدال سپاهان و کازرون در هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال

به گزارش اخبار سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی به نقل از ایسنا، رقابتهای هفته سیزدهم سی امین دوره لیگ برتر هندبال پنج‌شنبه با چهار دیدار در شهرهای گچساران، اصفهان، مارون و کرمان انجام خواهد شد. 

حساس‌ترین دیدار این هفته میان دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری کازرون است. تیم فولاد مبارکه سپاهان با ۱۶ امتیاز و با یک گل‌زده بیشتر در بازی رودررو نسبت به تیم سنگ آهن بافق در رده سوم جدول لیگ برتر هندبال قرار دارد. این تیم برای ماندن در رده سوم جدول نیاز به دو برد بازی‌های آخر این دوره از لیگ برتر دارد. از طرفی تیم شهرداری کازرون با ۲۱ امتیاز و با یک اختلاف امتیاز کمتر نسبت به تیم صدرنشین، درصدد افزایش امتیازاتش در بازی‌های دو هفته پایانی است. 

در دیگر دیدار این هفته تیم صدرنشین نفت و گاز گچساران در خانه مقابل هپکو اراک قرار خواهد گرفت. گچساران باید بتواند برای تداوم صدرنشینی امتیاز این بازی خانگی را کسب کند.

سنگ آهن بافق که در رده چهارم لیگ برتر هندبال قرار دارد در کرمان به مصاف تیم صنعت مس این شهر خواهد رفت. سنگ آهن بافق با ۱۶ امتیاز با سپاهان اصفهان هم امتیاز است. این تیم هرچند در جدول کامل لیگ برتر در سایت فدراسیون هندبال در رده سوم قرار گرفته است اما با توجه به بازی رودررو و به دلیل یک گل خورده بیشتر از سپاهان در رده چهارم جدول لیگ برتر جای دارد.

آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر نیز بین تیم های نیروی زمینی ارتش و پتروشیمی مارون است که در مارون پیگیری خواهد شد.

هفته چهاردهم و پایانی سی امین دوره لیگ برتر هندبال ۱۷ اسفندماه برگزار خواهد شد. دو تیم گچساران و کازرون شانس کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را خواهند داشت و باید در این دو هفته باقی مانده برای کسب بهترین رنگ مدال رقابت کنند. دو تیم سپاهان و بافق نیز با داشتن امتیاز برابر برای کسب عنوان سومی تلاش خواهند کرد.

* برنامه کامل هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال:

پنجشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۶

نفت و گاز گچساران – هپکو اراک

فولاد مبارکه سپاهان – شهرداری کازرون

پتروشیمی مارون – نیروی زمینی ارتش

صنعت مس کرمان – سنگ آهن بافق

* جدول لیگ برتر هندبال تا پایان هفته دوازدهم (با احتساب بازی رودررو):

رده تیم بازی برد باخت تساوی تفاضل امتیاز
۱ نفت و گاز گچساران ۱۲ ۱۱ ۱ ۰ ۶۳ ۲۲
۲ شهرداری کازرون ۱۲ ۱۰ ۱ ۱ ۲۱ ۲۱
۳ فولاد مبارکه سپاهان ۱۲ ۸ ۴ ۰ ۳۲ ۱۶
۴ سنگ آهن بافق ۱۲ ۷ ۳ ۲ ۴۵ ۱۶
۵ هپکو اراک ۱۲ ۴ ۸ ۰ ۴۰- ۸
۶ نیروی زمینی ارتش ۱۲ ۳ ۹ ۰ ۳۴- ۶
۷ صنعت مس کرمان ۱۲ ۲ ۹ ۱ ۳۲- ۵
۸ پتروشیمی مارون ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۵۵- ۲

انتهای پیام

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *