برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری در استان سمنان

به گزارش اخبار سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمد جهانشاهی مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت : دوره‌های آموزشی گردشگری با هدف حمایت از گردشگری، ارتقاء سطح کیفی آموزش و توانمندسازی نیروهای انسانی فعال در بخش گردشگری و آمادگی هر چه بیشتر فعالان صنعت گردشگری و جوامع محلی برگزار می‌شود.

وی افزود : بر این اساس، چهارمین دوره آموزش دو روزه برای مدیران اقامتگاه‌های بوم گردی استان از فردا بیست و هشتم فروردین ماه آغاز شده و تا روز چهارشنبه بیست و نهم فروردین ماه ادامه دارد.

جهانشاهی تصریح کرد : این دوره آموزشی در روستای حاجی آباد گرمسار و در محل مجتمع گردشگری ستاره درخشان کویر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی دو روزه برای مدیران و کارکنان هتل‌ها و مهمانپذیرها نیز گفت: این دوره آموزشی سی ام و سی و یکم فروردین ماه در محل مهمانسرای جهانگردی سمنان برگزار می‌شود.

گفتنی است ، استان سمنان دارای 94 مرکز اقامتی شامل 12 هتل، 2 هتل آپارتمان، پنج مهمانپذیر ، 43 اقامتگاه بوم گردی، 26خانه مسافر، یک متل و پنج مجتمع اقامتی، محوطه و مجموعه گردشگری است و این واحدها در مجموع دارای یک هزار و 309 تخت برای اقامت گردشگران است و ظرفیت اقامتی رسمی در استان سمنان بیش از 2 هزار نفر شب است.

انتهای پیام / ه

جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری در استان سمنان

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *