ایفای نقش بانوان کارآفرین در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی

ایفای نقش بانوان کارآفرین در شاخص‌های اقتصاد مقاومتیبه گزارش اخبار سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در مراسم تقدیر از بانوان کارآفرین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، گفت : بانوان از ابتدای انقلاب اسلامی نقش بسزایی در تمام عرصه‌ها داشته و همیشه در هر کاری که قدم نهاده اند با برنامه ریزی و پشتکار آن را توسعه و گسترش دادند.

وی افزود: باید از ظرفیت‌های علمی بانوان توانمند و متخصص در حوزه‌های مختلف بخصوص در بحث رسیدن مطلوب به شاخص‌های اقتصادی مقاومتی در حوزه صنعت استفاده شود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: بانوان استان نقش بسزایی در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی در حوزه صنعت در شهرک‌هاو نواحی صنعتی دارند .

وی گفت : برای حرکت صحیح در مسیر اقتصاد مقاومتی جهت توسعه اشتغال زایی و کارآفرینی بویژه برای بانوان، باید با اهتمام ویژه و مستمر بتوانیم در راه کمک به آن‌ها ازتمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، افزود: خوشبختانه واحد‌های صنعتی بسیار خوبی با تلاش بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی استان مشغول به فعالیت هستند که باید سرلوحه قرار بگیرند.

درپایان گفتنی است از بین ۲۲ واحد صنعتی انتخاب شده در شهرک‌های صنعتی استان که بانوان کارآفرین مسئولیت آن را برعهده دارند، واحد تولید کننده شکلات به عنوان کارآفرین برترانتخاب شد .

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *